image_pdfimage_print
Geplaatst in 6e leerjaar

Interscholen Zwemmen 6e leerjaar jongens

= geselecteerd = reserve
Klas Voornaam Naam Tijd
6A Frederik Clinckaert 02’06”90
6A Wout Boudaer 02’06”93
6B Jabir Rossi 02’09”22
6B Siemen De Boeck 02’12”94
6C Gabriel Scheerlinck 02’15”60
6C Matisse Van Den Bruele 02’15”84
6C Stan Vaeyens 02’17”27
6C Kane Van Grimberghen 02’17”52
6A Luca Van Grimberghen 02’21”37
6A Viktor Van Craenenbroeck 02’21”63
6C Jonathan Bogaert 02’25”41
6B Jaan Bronselaer 02’25”63
6A Senne De Rom 02’25”99
6B Amine El Fellaoui 02’26”21
6A Matteo Standaert 02’28”80
6C Ralphi Cobbaert 02’29”55
6B Kenzo Renders 02’29”56
6B Thibaut Cruyeniers 02’29”63
6B Eren SOYLU 02’31”52
6A Jasper De Backer 02’38”21
6B Gilles De Clercq 02’39”54
6C Yerko Debast 02’40”02
6A Nenad Van Wilder 02’43”46
6A Yassin Bouraq 02’43”66
6B Yohan Amisi 02’58”78
6C Rune Waltniel 02’59”10
6C Ibrahima Diallo 03’04”34
6C Bruno Twagiramungu 03’08”07
6B Levi Thambwe Lugezi 03’14”31
6A Casper Demol 03’25”07
6B Jeremy Nshimiyimana 03’27”24
Geplaatst in 6e leerjaar

Interscholen Zwemmen 6e leerjaar meisjes

= geselecteerd = reserve
Klas Voornaam Naam Tijd
6A Fien Flamand 02’08”44
6C Louise Mattens 02’18”95
6C Annaelle Van Droogenbroeck 02’20”60
6A Séraphine Cappelle 02’22”24
6C Viktor Mattens 02’24”65
6C Yasmine Sakhraoui Berrouhou 02’25”12
6A Hanne De Cooman 02’25”13
6B Lies D’HOKER 02’28”28
6B Abygaël Van Hassel 02’34”46
6C Hanne Jacobs 02’36”24
6A Luna Bauwmans 02’36”44
6B Ines Boualam 02’41”06
6A Zineb De Decker 02’43”72
6A Lara De Braeckenier 02’44”00
6B Xanthe Lambrecht 02’49”40
6B Noa Abraham 02’49”58
6B Gitte Hoebeke 02’50”84
6A Rania Darah 02’51”00
6B Britt Van Der Borght 02’52”56
6C Sarah Darah 03’05”61
6C Doutzen Petrus 03’05”81
6B Lina Van Derstappen 03’09”12
6A Lien Van Lul 03’22”56
6A Best Mmesoma Igbokwe 03’25”28
6A Kenaya Michels 03’30”09
6B Brianna Lauwaert 03’56”02
6C Fatoumata Diallo 04’03”57
6C Brenda Binguyeneza 04’18”64
Geplaatst in 5e leerjaar

Interscholen Zwemmen 5e leerjaar jongens

= geselecteerd = reserve
Klas Voornaam Naam Tijd
5A Mateo Goubert 02’04”61
5A Matis Goubert 02’06”49
5C Jasper Schouppe 02’15”15
5A Jerôme Heyman 02’18”33
5A Louis Morreels 02’20”83
5C Lars D’Homme 02’24”33
5C Sander Van Driessche 02’27”61
5B Victor Van Ginderachter 02’28”49
5A Lander Masse 02’33”12
5C Efe Doldur 02’35”24
5C Stan Van Der Smissen 02’35”77
5A Jelle Van De Perre 02’37”50
5A Gabriël Bogaert 02’39”59
5A Raoul Muhayimana 02’54”34
5C Nand Machtelinckx 02’55”46
5C Dries Goossens 02’59”66
5A Aïko De Ryck 03’02”91
5C Jouneid Ait Hammouche Taieb 03’03”91
5B Ward Vanderkelen 03’10”16
5B Garnik Ter-Eganyan 03’18”50
5C Brad Pitroipa 03’25”05
5B Daan De Decker 03’47”27
5B Sander De Troch 03’49”44
Geplaatst in 5e leerjaar

Interscholen Zwemmen 5e leerjaar meisjes

= geselecteerd = reserve
Klas Voornaam Naam Tijd
5C Louise Van Den Eynde 02’04”09
5B Leen Van Der Straeten 02’17”05
5A Margot Hermie 02’17”86
5B Lotte Van Der Straeten 02’24”75
5A Mirthe Staelens 02’28”18
5A Esther De Smet 02’29”94
5B Sien Letienne 02’30”77
5A Ilara De Plus 02’31”02
5A Lotte Vandenbroek 02’33”20
5B Aihnoa Neys 02’40”31
5B Maud Van Landuyt 02’40”94
5B Rien Van Der Smissen 02’44”65
5B Amélie Gierts 02’45”02
5C Myrthe De Wolf 02’47”69
5C Noor VANDENABEELE 02’50”16
5B Shirley EVENEPOEL 02’52”43
5B Esther De Troyer 02’52”97
5C Estee Corijn 02’54”36
5A Helene Van Mossevelde 02’55”20
5A Frieke Roelants 02’58”75
5C Amber EVENEPOEL 02’59”44
5B Yana Abraham 03’01”46
5C Chloë Van Zijpe 03’05”12
5C Romy Sonck 03’07”63
5A Jiayi Xia 03’13”31
5A Mynthe Bronselaer 03’21”41
5C Thalia Metaxas 04’11”34
5B Angélique Célèste Amolo Yango 04’16”02
Geplaatst in 4e leerjaar

Interscholen Zwemmen 4e leerjaar

= geselecteerd = reserve
Klas Voornaam Naam Tijd
4B Jade Van Droogenbroeck 00’58”08
4B Zara Hassine 01’00”71
4A Jules Bocque 01’01”36
4B Wout Van den Houte 01’03”64
4B Tobe Vandendriessche 01’04”37
4B Stan Vernaillen 01’04”59
4A Margot Lambert 01’05”64
4C Yteke Coppens 01’06”14
4B Zita De Vits 01’07”37
4A Simon Willems 01’07”90
4C Lucy Willemsen 01’09”09
4C Ole Sienaert 01’09”14
4A Emile Swalus 01’09”55
4B Flore Vaeyens 01’09”65
4B Josefien De Backer 01’12”56
4B Paulien Mattens 01’13”43
4C Rune Van Den Branden 01’13”86
4A Alexandra Horvath 01’13”93
4C Nora Vankeerbergen 01’13”98
4B Timo Lauwaet 01’14”38
4A Sam D’HOKER 01’14”49
4A Bouchra El Adouli 01’16”15
4C Jana Van Rossen 01’16”50
4A Anna VAN NEVEL 01’18”38
4A Nel Delen 01’18”49
4B Sebbe De Blieck 01’18”72
4C Brent Saelens 01’19”22
4C Anton Van Craenenbroeck 01’19”75
4B Yves Pauwels 01’21”75
4C Jasper Cobbaert 01’22”37
4A Marco-Lyandro Schietecatte 01’22”66
4C Rani D’HOKER 01’23”05
4A Lotte De Cooman 01’23”40
4B Emile Ringoet 01’26”19
4B Lies Verpaelst 01’27”53
4B Stan Flamand 01’30”16
4A Kawtar Sakhraoui Berrouhou 01’30”25
4C Roxy-Lee Eeman 01’30”72
4C Mauro de Bruin 01’31”62
4C Maily Goubert 01’33”21
4A Delia Meert 01’33”25
4C Dino Hasic 01’37”34
4A Lara Al Hamdan 01’37”56
4C Assia Amekran 01’38”16
4B Bo Malfroy 01’39”40
4B Nina Malfroy 01’41”44